Лідери продажу

Табличний показ:

Кава в зернах BlaserCafe Ballerina 100% Арабіка 250 г Швейцарія

(0)
326 грн.

Справжня швейцарська кава в зернах BlaserCafe Ballerina - легка та повітряна, як балерина, підійде любителям вишуканого м'якого напою. З ледь помітною кислинкою і пряною гіркуватістю вона захоплює..

Кава в зернах BlaserCafe Lilla&Rose Арабіка Робуста 250 г Швейцарія

(0)
326 грн.

Своєю назвою кава в зернах BlaserCafe Lilla&Rose - «Бузок і троянда» яскраво заявляє про себе! Інтенсивно квіткова, фруктова, трохи пряна - це непереможне поєднання, перед ним про..

Кава в зернах illy Monoarabica Brasile 100% Арабіка 250 г з/б Кава Іллі ОРИГІНАЛ Італія

(0)
365 грн.

Кожна крапля кави illy Monoarabica Brasile наповнена теплом та яскравим колоритом Південноамериканської країни. Це ідеальний початок дня, повного незабутніх емоцій. Смак кави захоплює своєю феєричною ..

Кава в зернах Kimbo Aroma Gold, 1кг

(0)
674 грн.

Кава в зернах Kimbo Aroma Gold 100% Arabica 1 кг - преміальний напій, виготовлений з добірних зерен арабіки, вирощених в Латинській Америці. Середня обсмажування надає йому тонкого, стійкого аромату і..

Кава в зернах Lavazza Crema E Aroma 1кг, Кава Лавацца ОРИГІНАЛ Італія

(0)
577 грн.

Crema e Aroma - найкращий і найбільш затребуваний купаж ТМ Lavazza, до складу якого входять тільки ретельно відібрані зерна сорту арабіки, привезені з Центральної та Південної Америки. Добірна робуста..

Кава в зернах Lavazza Qualita Oro 100% Арабіка 1 кг, Кава Лавацца ОРИГІНАЛ Італія

(0)
723 грн.

Кава Lavazza Qualita Oro у зернах – це класика серед кавових гурманів та справжній еталон італійської кавової культури. Його батьківщина – незрівнянна Італія. Вперше цю суміш компанія Lava..

Кава в зернах Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 100% Арабіка 1 кг, Кава Лавацца ОРИГІНАЛ Італія

(0)
775 грн.

Кава в зернах Lavazza Qualita Oro Mountain Grown - це благородна і дуже ароматна суміш 100% Арабіки, що виросла на високогірних плантаціях Південної, Центральної Америки та Ефіопії. Зерна Lavazza Qual..

Кава в зернах Lavazza Qualita Rossa 1кг Арабіка Робуста, Кава Лавацца ОРИГИНАЛ Італія

(0)
650 грн.

Насичена, багата та пряна, фірмова популярна суміш Lavazza Qualita Rossa для еспресо, капучіно, латте, маккіато, принесе у ваш будинок справжній смак Італії. Lavazza Qualita Rossa - фаворит італійців ..

Кава в зернах Milaro Crema 1 кг Арабіка Робуста Іспанія ОРІГИНАЛ

(0)
451 грн.

Кава в зернах Milaro Crema це суміш найкращих світових сортів кавових зерен. Співвідношення їх становить 80% Арабіки та 20% Робусти. Вирощені на високогір'ї, кавові зерна зібрані вручну та обсмаже..

Кава в зернах PAULIG ARABICA 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Бленд PAULIG ARABICA виготовлений із зерен 100% Арабіки. Їх збирають та ретельно обробляють на кавових плантаціях Центральної та Південної Америки. У суміші характерний для бразильських зерен м'як..

Кава у зернах Movenpick Caffe Crema 100% Арабіка 1 кг, Кава ОРИГІНАЛ Німеччина

(0)
581 грн.

Movenpick Caffe Crema – це бленд кави, який приготував для вас цілий набір фірмових переваг: абсолютна якість, бездоганний смак та фантастичний аромат. Завдяки лише добірним зернам 100% Арабіки ..

Якісна зернова швейцарська кава Blasercafe ballerina 1 кг, натуральна кава для кофемашин

(1)
1307 грн.

Справжня швейцарська кава в зернах BlaserCafe Ballerina - легка та повітряна, як балерина, підійде любителям вишуканого м'якого напою. З ледь помітною кислинкою і пряною гіркуватістю вона захоплює..

Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)