Кава мелена Paulig

Табличний показ:

Кава мелена PAULIG CLASSIC 100% Арабіка 250 г ОРІГІНАЛ Фінляндія

(0)
223 грн.

Кава мелена PAULIG CLASSIC – це вишуканий бленд найкращих, добірних кавових зерен сорту Арабіка, зібраних на сонячних плантаціях Південної Америки. Кава PAULIG CLASSIC має збалансований, бархати..

Кава мелена PAULIG PRESIDENTTI ORIGINAL 100% Арабіка 250 г ОРИГІНАЛ Фінляндія

(0)
223 грн.

Кава мелена PAULIG PRESIDENTTI ORIGINAL виготовлена з зерен 100% Арабіки. Як у хорошому вині, в цьому бленд міститься безліч різних смакових нюансів. Завдяки середньому ступеню обсмажування зерен, рет..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Кава мелена Paulig: ранок завжди буде бадьорим

Кава мелена Paulig – це продукт фінської компанії, яка відома своєю довголітньою історією та високою якістю своїх кавових сумішей. Кава мелена Paulig виготовляється з уважно відібраних зерен кавового дерева, а процес обжарювання здійснюється з великою увагою до деталей.

Кава мелена Пауліг: головні переваги

Характерними особливостями кави меленої Paulig є вишуканий смак, багатий аромат та збалансований профіль смаку. Компанія пропонує різні сорти та купажі кави, надаючи вам вибір. Серед основних переваг цієї торгової марки відзначимо:

  • вишуканість сировини. Paulig відділяється від інших завдяки вибору тільки найкращих сировинних матеріалів. Використання виняткових сортів арабіки створює особливий смаковий профіль.

  • технологічний досвід обсмажування. Процес обсмажування зерен в Paulig – це технологічний досвід, що ставить бренд на передовій. Він дозволяє розкривати глибокі ароматичні ноти і забезпечує ідеальний баланс між кислотністю та гіркчинкою;

  • широкий вибір блендів. Paulig пропонує різноманіття блендів для різних смакових уподобань. Ви можете знайти тут все: від ніжних фруктових ноток до насичених шоколадних відтінків. 

Paulig завжди на шляху інновацій, вдосконалюючи свої технології та представляючи нові продукти. Це забезпечує стійку репутацію бренду та задоволення для справжніх цінителів кави.

Кава мелена Paulig: ціна та критерії вибору

При виборі меленої кави Паулінг важливо враховувати наступні характеристики:

  • обсмажування – середнє;

  • сорт – 100% арабіка;

  • післясмак – горіховий, фруктовий;

  • вага – 250 г;

  • вартість – залежить від ваги пачки та інших факторів. 

На сайті магазину ви знайдете зручний каталог з фільтрами для швидкого відбору товарів за їхніми основними характеристиками, а також докладними описами та зображеннями. Також ви можете проконсультуватись у наших менеджерів індивідуально. 

Де купити каву мелену Paulig дешево?

Якщо вам потрібна кава мелена Paulig 250 г, звертайтесь у спеціалізований інтернет-магазин Miro Coffee. Ми гарантуємо оригінальність, якість та демократичні ціни. Діє швидка, немов блискавка, доставка по всій території України.