Totti caffe

Табличний показ:

Кава в зернах Piu Grande Roberto Totti Арабіка 1 кг Польща, Кава з Європи

(0)
635 грн.

Професійний бленд Piu Grande Roberto Totti створюється лише з добірних сортів, вирощених у Колумбії, Кенії, Коста-Ріці та Індії. Купаж складено за оригінальним авторським рецептом, який компанія трима..

Кава в зернах Roberto Totti Ristretto 1 кг Польща, Кава з Європи

(0)
648 грн.

Чудовий букет дорогоцінних зерен кави міститься в кожній чашці цього напою, що бадьорить. Вам варто купити каву Totti Ristretto, щоб зрозуміти, як він прославився своєю витонченою міцністю, божественн..

Кава в зернах Roberto Totti Supremo Арабіка 1 кг Польща, Кава з Європи

(0)
687 грн.

Елітний купаж Roberto Totti Supremo складається з найбільших добірних зерен, всі вони однакового розміру, їх колір рівномірний коричнево-золотистий. На поверхні більше 20% зерен можна помітити вкрапле..

Кава в зернах Roberto Totti Tuo Gusto Арабіка 1 кг Польща, Кава з Європи

(0)
617 грн.

З зерен кави Totti Caffe Tuo Gusto виходить насичений, густий еспресо, який здатний задовольнити смак навіть найвибагливіших шанувальників. Цей класичний бленд складено на основі старовинних італійськ..

Кава в зернах Totti Caffe Piu Grande 1 кг + 1 кг, у наборі подарунок чашка для капучино

(0)
1300 грн.

АКЦІЯ! НАБІР КАВИ В ЗЕРНАХ 2 КГ І ЧАШКА У ПОДАРУНОК!   Для бленду Roberto Totti Сaffe Piu Grande ретельно відбираються зерна кращих сортів з Колумбії, Кенії, Коста-Ріки та Індії. Авто..

Кава в зернах Totti Caffe Tuo Gusto 1 кг + 1 кг, у наборі подарунок чашка для капучіно

(0)
1200 грн.

АКЦІЯ! НАБІР КАВИ В ЗЕРНАХ 2 КГ І ЧАШКА У ПОДАРУНОК! Кава Totti Caffe Tuo Gusto - насичена, густа, збалансована, вона здатна задовольнити смак навіть найвибагливіших шанувальників! У його складі..

Кава в зернах Totti Сaffe Ristretto 1 кг + 1 кг, у наборі подарунок чашка для капучино

(0)
1250 грн.

АКЦІЯ! НАБІР КАВИ В ЗЕРНАХ 2 КГ І ЧАШКА У ПОДАРУНОК! Кава Totti Сaffe Ristretto прославилася своєю витонченою фортецею, божественним ароматом і шоколадно-мигдальним післясмаком. Цей купаж ви змо..

Кава в зернах Totti Сaffe Supremo 1 кг + 1 кг, у наборі подарунок чашка для капучино

(0)
1300 грн.

  АКЦІЯ! НАБІР КАВИ В ЗЕРНАХ 2 КГ І ЧАШКА У ПОДАРУНОК! Кава Roberto Totti Supremo - елітний купаж з великих добірних зерен, рівномірного коричнево-золотистого кольору. На поверхні більше..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)