Paulig

Табличний показ:

Кава в зернах PAULIG ARABICA 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Бленд PAULIG ARABICA виготовлений із зерен 100% Арабіки. Їх збирають та ретельно обробляють на кавових плантаціях Центральної та Південної Америки. У суміші характерний для бразильських зерен м'як..

Кава в зернах PAULIG ARABICA DARK 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Кава PAULIG ARABICA DARK - це добірні зерна 100% Арабіки, зібрані на кращих плантаціях Колумбії. Їх ретельно обсмажують до темного стану, тим самим отримуючи насичений смак та інтенсивний букет чудово..

Кава в зернах PAULIG ARABICA ESPRESSO 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

У бленда Paulig Arabica Espresso насичений і багатий смак, але менш виражена гіркуватість, ніж у типових сортів еспресо. Він виготовлений з кавових зерен 100% Арабіки. Paulig Arabica Espresso має трив..

Кава в зернах PAULIG ARABICA SELECTED 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Кава в зернах PAULIG ARABICA SELECTED - це ідеально збалансована суміш добірних кавових зерен сорту Арабіка з Латинської Америки, які мають низьку кислотність. Тривалий, повільний процес обсмажування ..

Кава в зернах PAULIG CLASSIC 100% Арабіка 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Кава в зернах Paulig Classic - це вишукана суміш найкращих, добірних зерен 100% Арабіки з Південної Америки. Бленд має збалансований, приємний смак та бадьорий аромат, а горіховий післясмак посилить н..

Кава в зернах PAULIG CLASSIC CREMA Арабіка Робуста 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Кава в зернах PAULIG CLASSIC CREMA – бленд добірної Арабіки з Південної Америки з невеликим додаванням Робусти з Азії. Горіховий смак, насичений аромат і бархатиста пінка “crema” роб..

Кава в зернах PAULIG MOKKA Арабіка Робуста 1 кг Оригінал Фінляндія

(0)
720 грн.

Кава в зернах PAULIG MOKKA – це суміш Арабіки та Робусти, що має ніжний смак та насичений аромат. Готовий напій подарує вам смак темного какао та післясмак волоського горіха. Ця кава відмінно по..

Кава мелена PAULIG CLASSIC 100% Арабіка 250 г ОРІГІНАЛ Фінляндія

(0)
223 грн.

Кава мелена PAULIG CLASSIC – це вишуканий бленд найкращих, добірних кавових зерен сорту Арабіка, зібраних на сонячних плантаціях Південної Америки. Кава PAULIG CLASSIC має збалансований, бархати..

Кава мелена PAULIG PRESIDENTTI ORIGINAL 100% Арабіка 250 г ОРИГІНАЛ Фінляндія

(0)
223 грн.

Кава мелена PAULIG PRESIDENTTI ORIGINAL виготовлена з зерен 100% Арабіки. Як у хорошому вині, в цьому бленд міститься безліч різних смакових нюансів. Завдяки середньому ступеню обсмажування зерен, рет..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)