Kimbo

Табличний показ:

Кава в зернах Kimbo Aroma Gold, 1кг

(0)
674 грн.

Кава в зернах Kimbo Aroma Gold 100% Arabica 1 кг - преміальний напій, виготовлений з добірних зерен арабіки, вирощених в Латинській Америці. Середня обсмажування надає йому тонкого, стійкого аромату і..

Кава в зернах Kimbo Barista Intenso, 1 кг

(0)
486 грн.

Kimbo Barista Intenso - це ароматна зернова кава, створена для тих, хто віддає перевагу інтенсивній каві. Насичений смак та багатий аромат цієї кави розкривається з кожною чашкою. Основу цієї суміші с..

Кава в зернах Kimbo Espresso Napoli, 1кг

(0)
674 грн.

Кава в зернах KIMBO ESPRESSO NAPOLETANO 1 кг - спеціально створена для приготування класичного еспресо та інших кавових напоїв на основі еспресо. Приготовлений з ретельно відібраних зерен арабіки з кр..

Кава в зернах Kimbo Extra Crem, 1 кг

(0)
555 грн.

Kimbo Extra Cream - це кава в зернах із багатим, насиченим смаком. Зерна ретельно відбираються і піддаються повільному обсмажуванні, щоб зберегти всі їхні аромати. При заварюванні Kimbo Extra Cream ут..

Кава мелена Kimbo Aroma Gold, 250г

(0)
166 грн.

Кава мелена Kimbo Aroma Gold 100% Arabica 250г - преміальний напій, виготовлений з добірних зерен арабіки, вирощених в Латинській Америці. Середня обсмажування надає йому тонкого, стійкого аромату і к..

Кава мелена Kimbo Espresso Napoli, 250г

(0)
166 грн.

Kimbo Espresso Napoletano - це багата та ароматна суміш кави з Неаполя, створена спеціально для приготування справжнього неаполітанського еспресо. Kimbo Espresso Napoletano виробляється з ретельно ..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)